Padaczka a skok ze spadochronem

Dzień dobry chciałem zapytać dlaczego osoby chore na padaczkę nie mogą skoczyć ze spadochronem?.......

Do skakania na spadochronie trzeba być zdrowym.
W niektórych krajach podejście jest bardziej szczegółowe, rozróżnia się na przykład, jak długo nie było napadów.
Skok jest zachowaniem ryzykownym, skok osoby ze schorzeniem układu nerwowego nawet w stanie wyrównanym - jest zachowaniem bardzo ryzykownym.
Nie sposób przewidzieć reakcji Centralnego Układu Nerwowego w warunkach ekstremalnego stresu.
Zachęcam do bardziej przyjaznych sportów.
Pozdrawiam Świątecznie. JW