Padaczka alkoholowa po wzmożonym piciu

ostatnio piłem dwa miesiące z rzędu wódke po odstawieniu dostałem padaczke alkoholową od tego czasu mineło już dwa tygodnie i jestem jeszcze w szpitalu czy po wyjśćiu jeżeli będe pił codziennie po dwa piwa może być nawrót padaczki proszę o odpowiedż

Podstawą leczenia padaczki jest abstynencja, alkohol poza działaniem uszkadzającym mózg obniża próg drgawkowy i prowokuje wystąpienie napadu padaczkowego.
Niestety to na ogół nie wystarcza i należy systematycznie brać leki przeciwpadaczkowe, czasami do końca życia.
Oczywiście leki i alkohol wykluczają się wzajemnie.