Padaczka i wyniki badań krwi

Witam, mam22 lat i zdiagnozowaną padaczkę. 5.12i6.12 trafiłam na SOR po kilkukrotnej utracie przytomności i drgawkach Zaniepokoiły mnie wyniki HGB- 13.8G/DL nast 16.4 norma 12-16 HCT- 40.7% , nast 47.6% norma 36-47 WBC - 6.5 tyś , nast16.9 tyś norma 4-10 Neut 12.2. tyś norma1,5-7 neut % - 72.9% norma 45-70 Bazocyty - 0,3 norma 0-0,1 Bazo % 1,6% norma 0-1 reszta wyników w normie Od 2 m-sc jestem bardzo osłabiona, co kilka dni tracę przytomność, mam ataki drgawkowe. Proszę o rozjaśnienie wyników

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Znaczny wzrost poziomu hemoglobiny i hematokrytu, jeśli badania były robione w krótkim odstępie czasu, najpewniej wynika z odwodnienia. Kolejnym nieprawidłowym wynikiem jest poziom neutrofili, przy czym wartość 12,2 musiała zostać nieprawidłowo przepisana. Neutrofile nie mogą wynosić 12,2 skoro całkowity poziom leukocytów wynosi 6,5tys. Koniecznie proszę skonsultować wyniki morfologii z lekarzem, który zlecił wykonanie badań. Każdy wynik powinno się bowiem interpretować w oparciu o pełne dane kliniczne (wywiad, badanie fizykalne, wyniki dotychczasowych badań, itd).