Padaczka objawowa lekooporna, niedowład połowiczy prawostronny

Stan po przebytym opryszczkowym zapaleniu mózgu z uszkodzeniem lewej półkuli. Padaczka objawowa lekooporna. Niedowład połowiczy prawostronny.Michalina lat 20 ma napady częściowe prawostronne, okresowo uogólniające się do napadów toniczno-klonicznych. Obecne zalecenia lekarza prowadzącego to:Luminalum 100mlg 2 razy dziennie po jednej tabletce, Trileptal 600mlg 2 razy dziennie po jednej tabletce, Frisium 10 mlg 2 razy dziennie po jednej tabletce. Ataki występują od 1 do kilku codziennie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.