Padaczka skroniowa u syna

syn ma padaczke skroniowa ogniskowaw odkiedy bierze depakine w dawce 500 rano 800 wieczorem ataki ustapily wedlug mojej obserwacji byly one tylko i wyloncznie wtedy kiedy sie zdenerwowal i doszly emocje ale tylko co do swojej dziewczyny bo moze klocic sie ze mna z mezem i takiego ataku nie ma ataki jego to na poczatku zlosc wulgarne slownictwo musi wtedy wyjsc sie przyjsc nie idzie go zatrzymac traci rownowage mdleje pozniej jakby szarpniecie reki nogi potem jest bardzo glodny i zimno mu

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
ten problem najlepiej skonsultować z lekarzem prowadzącym syna- zna on go najlepiej i najlepiej dobierze lub zmodyfikuje w razie potrzeby leczenie.