Stosowanie Depakine przy padaczce skroniowej

moj syn ma stwierdzona padaczke skroniowa dostal depakine 500 rano wieczorem 800 mimo nie przespanych nocy stresu nerwow atakow brak jak tylko pojawi sie zawod milosny lub klotnia zwiazana z dziewczyna odrazu mdleje czy to napewno jest padaczka jego atak to mniej wiecej tak zlosc wulgarnosc utrata rownowagi i mdleje bez przygryzenia jezyka bez oddania moczu prosze o opinie tylko nie kazcie mi isc do neurologa bo tam chodze z nim chce wiedziec czy moze to cos innego

Aleksander Ropielewski

Może to być zachowanie na tle psychogennym, jednak bez możliwości uszczegółowienia wywiadu i badań dodatkowych trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie.