Pajączki na nogach a zabiegi laserowe

Laserowo usuwałam pajączki na nogach. Po zabiegu mam ich coraz więcej. Co robić?

Dzień dobry,

Najlepiej udać się na kontrole do lekarza, u którego był wykonywany zabieg. Wspólnie porównać zdjęcia przed i po oraz ustalić dalsze leczenie. W poście nie wspomniała Pani ile zabiegów oraz jakim sprzętem były wykonywane, a kwestie te mają duże znaczenie.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam

Skuteczność laseroterapii zależy w znacznym stopniu od doświadczenia lekarza przeprowadzającego zabieg oraz sprzętu, którego się używa. Zazwyczaj aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty estetyczne, potrzebne jest kilka zabiegów. Ponadto proszę pamiętać, że z czasem będą się pojawiać również nowe teleangiektazje.