Paraliż nerwu w oku, opadająca powieka i podwójne widzenie

mam paraliz nerwu w oku ,opada mi powieka i widze podwojnie .Ciagnie sie to 2,5 m-c,czy to wskazuje na miastenie oczna .Przeszlam cala diagnostyke i testy oraz badania nie wskazuja na miastenie.Powieka opada niezaleznie od pory dnia,.Po odpoczynku gorzej po calym dniu lepiej widze i wieczorem powieka bardziej sie podnosi.Dziekuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że jest Pani pod opieką specjalisty neurologa, a ponadto miała Pani przeprowadzoną pełną diagnostykę. Jeśli zatem badania nie wskazują na miastenię to rzeczywiście jest ona bardzo mało prawdopodobna. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.