Parcie na pęcherz a wyniki badań diagnostycznych
Witam serdecznie. Pisze w imieniu mojego meza. Od ok. 2 miesiecy skarzy sie na czeste parcie na pecherz. Raz jest lepiej po czym znowu sie pogarsza. Poszedl ze swoim problemem do lekarza, zrobione zostaly badania moczu, krwi, USG nerek, pecherza, prostaty oraz badanie proktologiczne. Wszystkie te badania nie wykazaly zadnych infekcji i zmian w ukladzie moczowym. Dolegliwosci nie ustapily. Co dalej robic, jak jemu pomoc? Czy ma pan jakis pomysl panie doktorze? Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Mogą to być objawy przerostu prostaty. Sugeruję wizytę u urologa.
Pozdrawiam.