Bolesność brzucha, podbrzusza, parcie na pęcherz a odpowiednia diagnostyka
Od dwoch miesiecy szukam przyczyny moich dolegliwosci (bole brzucha/podbrzusza, parcie na pecherz, dziwne stolce). Wszystkie badania wychodza dobrze, ciagle czuje sie jednak zle. Myslalam nad zrobieniem biorezonansu, vega testu lub badania z kropli krwii? Jak lekarze med. konwencjonalnej oceniaja te metody?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Tak na prawdę ciężko jest ocenić skuteczność powyższych badań. Osobiście nigdy nie słyszałem o badaniach klinicznych sprawdzających powyższe metody. Proponowałbym udanie się do lekarza. Twierdzi Pani, że wszystkie badania wychodzą prawidłowo? ale czy na pewno wszystkie możliwe miała Pani wykonane. Proszę udać się do lekarza rodzinnego ze wszystkimi wynikami, po szczegółowej analizie i badaniu lekarskim będzie można ocenić konieczność dalszych badań.