Parcie na pęcherz i ból w podbrzuszu a petting z chłopakiem

Witam.Od ponad tygodnia czuje parcie na pecherz, musze czesciej chodzic do toalety natomiast podczas sikania nie czuje bolu, co mogłoby wskazywac na zapalenie perzecha,od czasu do czasu czuje tez bol w podbrzuszu co to moze byc? Dodam, ze 2 dni przed tymi objawami uprawiałam z chłopakiem petting.Obawiam sie,ze na jego penisie znajdował sie na płyn preejakulacyjny. Do niczego nie doszło ale jednak dotykał mnie nim w miejscu intymnym.Czy to moga byc pierwsze objawy ciazy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę wykonać test.