Możliwość ciąży po styczności z płynem preejakulacyjnym

Witam. 6 dni temu piesciłam sie z chłopakiem, miałam dni płodne, nie doszło do stosunku ani wytrysku ale dotykał mnie penisem w miejscu intymnym...obawiam sie, ze na jego penisie był płyn preejakulacyjny, czy mogłam przez to zajsc w ciaze? Od 4 dni boli mnie podbrzusze i czuje ucisk na pecherz..musze czesto chodzic do toalety... Bardzo sie tym stresuje. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Pani objawy wydają się być natomiast raczej wynikiem infekcji dróg moczowych. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który potwierdzi diagnozę oraz wdroży właściwe leczenie.