Styczność z prąciem a możliwość ciąży

w ostatni dzień płodny przez pare sekund mialam styczność z penisem mojego chłopaka. do wytrysku nie doszło i było do niego daleko wiec pewnie preejakulat tez nie wystapił. tydzien przed miesiaczka dostalam silnych skurczow w podbrzuszu i zaczela sie wydobywac z pochwy zoltawa wydzielina. teraz jestem dwa dni po dacie a okresu brak a ból nie ustępuje. cała sytuacja bardzo mnie stresuje. jaka jest mozliwosc ciazy? czy to jednynie infekcja opoznia okres?

Lek. Katarzyna Szymczak

Prawdopodobieństwo ciąży jest niemal zerowe. A bóle podbrzusza są najprawdopodobniej związane ze zbliżającą się miesiączką.
Pozdrawiam