Pęknięcie prezerwatywy a możliwość ciąży

1 dzien po okresie (okres 5 dni) cykl regularny (okres- dzien przed/po lub oczekiwanego dnia). Gra wstępna trwała długo, jak i sam stosunek.. Przy ostatniej pozycji wkładając członka poczułem dziwne uczucie i okazało sie ze pękła gumka, on znalazł sie na wierzchu i był w niej kilka sekund (moze 2-3 pchnięcia). Dodatkowo dziewczyna plukala pochwe gorąca woda, oraz wykonała tekst owulacyjny - negatyw. Wytrysku nie było, ale i tak wole sie upewnić.. Ryzyko ?

Elżbieta Rhone

Witam!
Istnieje ryzyko ciąży, choć jest ono niewielkie. Przed wytryskiem z członka wydobywa się niewielka ilość preejakulatu, który zawiera pewną ilość plemników. Należy wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.