Pęknięcie prezerwatywy w 7. dniu cyklu

Uprawiałem seks z swoją dziewczyna z prezerwatywą. Podczas pierwszego stosunku ja doszedłem a ona nie. Więc postanowiliśmy kontynuować, zmieniłem prezerwatywę, bez uprzedniego umycia członka. Gumka pękła, ale zorientowaliśmy się i nie uprawialiśmy seksu po pęknięciu dłużej niż minutę. Po zorientowaniu od razu przestaliśmy, bez wytrysku. Mamy po 19 lat. Moja partnerka ma regularne okresy (28 dni), a jej miesiączki trwają 4-5dni. Uprawialiśmy seks 2 dnia po miesiączce. Jakie jest ryzyko zajścia?

Piotr Pilarski

Ryzyko jest niewielkie jednak istnieje. Sugeruję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.