Czy poczułabym płyn preejakulacyjny lub spermę?

Razem z moim chłopakiem uprawiamy necking, ale ostatnio przeszliśmy niżej i dotykałam jego podbrzusza oraz nasady penisa. Nie czułam jednak na rękach niczego mokrego czy klejącego.
Czy mogły się tam w ogóle znajdować plemniki? Czy poczułabym płyn preejakulacyjny lub spermę? Martwię się, bo jakieś 20 minut po pieszczotach poszłam do toalety i podtarłam się oraz dotknęłam ręką majtek.

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Plemniki poza organizmem są zdolne do przeżycia 18 godz. w temperaturze 37 stopni Celsjusza oraz w wilgotnym środowisku.
Z tego co Pani pisze wynika, że nie doszło do kontaktu z preejakulatem lub spermą. Gdyby nawet Pani tego nie poczuła, najpewniej na Pani dłoniach nie było warunków dogodnych dla przeżycia plemników. Zatem prawdopodobieństwo przeniesienia przez Panią plemników do dróg rodnych jest znikome.
Pozdrawiam