Czy w ogóle istnieje taka możliwość, żeby przez dłonie przenieść plemniki do pochwy?

Witam,
mam 20 lat i mam pytanie, które od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju. Otóż, czy istnieje jakakolwiek możliwość zajścia w ciążę, jeśli partner dotykał swojego członka mając wcześniej wytrysk, a następnie dotykając moich miejsc intymnych?

Czy w ogóle istnieje taka możliwość, żeby przez dłonie przenieść plemniki do pochwy?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

20 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Plemniki mogą poza organizmem przeżyć do 18 godz., ale muszą być spełnione odpowiednie warunki tzn. temperatura 37 stopni Celsjusza oraz wilgotne środowisko.
Jeżeli takie warunki są spełnione, istniej możliwość przeniesienia plemników np. na dłoniach. Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w taki sposób jest niezmiernie małe.

Pozdrawiam