Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Petting przez majtki - czy istnieje możliwość zajścia w ciążę?

Witam!
Niedawno uprawiałam z chłopakiem petting (2-3 tygodnie temu). Opisując sytuację dokładnie: ja pieściłam jego w tym czasie, kiedy on pieścił moje narządy. Ja dotykałam jego penisa bezpośrednio, on natomiast przez majtki.
Mam kilka pytań:
1) Czy nawet jeżeli na palcu miał ejakulat (bo do wytrysku nie doszło) i pieścił mnie przez majtki, czy istnieje możliwość, że zaszłam w ciążę?
2) Czy jeśli po skończonych pieszczotach, załóżmy 15 min po tym, dotknęłam swojej pochwy (zakładając, że dotykałam innych przedmiotów, np. koca, talerza, ale nie myłam rąk), czy istnieje możliwość zajścia w ciążę?
Proszę o pilną odpowiedź, okres spóźnia mi się 2 tydzień i boję się. Może to głupie pytania, ale w takiej sytuacji człowiekowi przychodzą na myśl różne rzeczy. Pragnę dodać, że okres od kilku miesięcy uregulował mi się, bo mam go długo.

KOBIETA, 17 LAT ponad rok temu

Jak wykonać test ciążowy?

Witam serdecznie,
plemniki poza organizmem mogą przeżyć nawet do 18 godz., ale muszą być spełnione odpowiednie warunki, tzn. temperatura 37 stopni Celsjusza oraz wilgotne środowisko. Preejakulat też zawiera plemniki. Z tego co Pani pisze wynika, że takie warunki nie zostały spełnione. Zatem ryzyko ciąży jest bardzo małe.
W związku z opóźnieniem miesiączki proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam

Specjalista chorób wewnętrznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy