Uprawianie pettingu a ryzyko zajścia w ciążę

Witam.

Może niektórym wyda to się dziwne, ale trudno. Ponad tydzień temu pieściłam się z chłopakiem. Głównie to ja pieściłam jego ponieważ, ja byłam akurat w czasie 3 dnia miesiączki. Doszło do wytrysku i trochę nasienia zostało na moich palcach. Po około 2 godzinach korzystałam z toalety. Niestety zapomniałam przed tym umyć rąk. Wiem, że to było mało odpowiedzialne. Ale czy istnieje możliwość, że mogłam w ten sposób sama się zapłodnić? Nie chciałabym być teraz w ciąży.

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

plemniki aby przetrwać poza organizmem potrzebują odpowiedniej temperatury, pH oraz wilgotnego środowiska. Z opisu wynika, że warunki te nie były spełnione. Dlatego ryzyko ciąży w zasadzie nie istnieje.

Pozdrawiam