Czy plemniki przeżyją 24 h w trudnych warunkach?

Witam.
Ostatnio niepokoi mnie jedna rzecz mianowicie: Ponad 24 godz. przed pettingiem z moją dziewczyną, masturbowałem się i miałem dłoń w spermie, wiadomo iż poszedłem umyć ręce, umyłem się cały i zadbałem o swoją higienę. Przed pieszczotami z dziewczyną wykonywałem wiele innych czynności rękoma(praca w kuchni - miałem styczność z różnymi detergentami). I zastanawia mnie jedna rzecz, czy w takim odstępie czasu i wielokrotnym myciu rąk jest możliwość, że mogłem przenieść jakąś tam część nasienia do pochwy mojej dziewczyny przez tą samą dłoń podczas zabawy?
Dodam jeszcze, że przebywałem w pomieszczeniach o różnych temp. a moja dziewczyna dostała w ten sam dzień okres (po pieszczotach, jakieś parę godzin). Pytanie może niezbyt poważne, ale mnie to nie daje spokoju, bo dziewczyna jest zaniepokojona wydaje mi się przewrażliwiona.
Z góry dziękuję za odpowiedź na moje pytanie.

Witam serdecznie,

Plemniki poza organizmem są w stanie przeżyć nawet 18h ale muszą być spełnione odpowiednie warunki. Należą do nich temperatura 37 stopni Celsjusza, wilgotne środowisko oraz odpowiednie pH. Z opisu wynika,że takie warunki nie były spełnione. Zatem zapłodnienie w tym przypadku jest w zasadzie niemożliwe.

Pozdrawiam