Parcie na stolec po cesarskim cięciu

Jestem miesiac po cesarskim cieciu od kilku dni borykam sie z problemem gdyz ciągle czuję parcie na stolec nawet po wyproznieniu, gdy ide do toalety nic sie nie dzieje a uczucie parcia utrzymuje sie przez caly czas. Czy moze to być spowodowane hemoroidami??

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być problem z hemoroidami lub powikłanie po cięciu cesarskim, radziłabym udać się do lekarza.
Pozdrawiam