Patrzenie bokiem u dziecka

witam,córka ma rok i 8mies zesp downa., jako 3,5mies miała operację serca i od tamtego czasu przekręcała głowkę na jedną strone i jakby patrzyła bokiem.Wydawało mi się, że to może po tych wkuciach, wenflonach-mówiono, że po rehab powinno przejsć.Już było nieźle i od jakiegoś czasu znowu patrzy bokiem,najczęściej jak patrzy na telewizor,wydaje tez mi się, że prawe oczko troszkę jej schodzi.Czy to może być astygmatyzm?Jeśli nie to co?Czy to b poważne?Czy może wykształcić się prawidłowo po leczeniu

Proszę skonsultować się z lekarzem, który prowadzi córeczkę. Być może rehabilitacje trzeba będzie powtórzyć lub tez zleci inne działania mające na celu poprawę wiedzenia smyka.

Witam,

Proszę skonsultować się z okulistą. To może być wada wzroku, choć nie musi, niemniej, stwierdzi to tylko specjalista po badaniu.

Pozdrawiam