PCOS a poziom hormonów i przyjmowanie insuliny

Bardzo prosze o interpretacje moich wynikow badan.Dodam ze ostatni okres mialam 30 pazdziernika i mi niestety zanikl. Na usg widac policystycz. jajniki, mam podwyzszona insuline.Zostal mi przepisany femoston po pierwszym opakowaniu nie dostalam okresu natomiast przy druim opakowaniu przy 6 tabletce z progesteronem zrobilam badania i oto wyniki Estradiol 42,20 pg/ml, FSH <0,30mlu/ml, LH<0,07, progesteron 0,45 .Bardzo prosze o interpretacje ???

Aleksander Ropielewski

Wyniki nie są prawidłowe i należy kontynuować leczenia oraz rozważyć ewentualną diagnostykę. Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić bardziej jednoznacznej odpowiedzi.