Pęcherz w miejscu rany po operacji wstawienia śrub

Witam serdecznie Chce się zapytać i dowiedzieć konkretnie czy to możliwe chodzi o mojego partnera w ubiegłym roku w listopadzie miał operację zostało zastosowane na nodze ,prawej przy kostce blachę i 7 śrub lekarz mówił że to ciężki zabieg i bardo długo się goi . Tylko chodzi mi najbardziej o odpowiedz czy to możliwe ze pa takim czasie pojawił się duży pęcherz w miejscu gdzie są śruby cały czas leci z niego ropa i trochę krwi. Lekarze mówią że tak ma być i dają tylko antybiotyki.

Szanowna Pani,
W sytuacji infekcji w miejscu zespolenia kości należy niezwłocznie usunąć metal i leczyć ranę. Sugeruję pilna konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu