Pęcherz z wodą w środku pępka

witam, ostatnio zauważyłam opuchliznę w środku pępka, coś jakby pęchcerz wypelniony wodą... Do lekarza idę dopiero po jutrze, strasznie się martwię! co to może być?

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi odpowiedzieć bez możliwości badania Pani, jednak możliwe że to torbiel powstała po pozostałości przewodu moczownika. Jeżeli tak jest to jest to zjawisko niegroźne. Dobrze, że skontaktuje się Pani z lekarzem, który po badaniu będzie w stanie udzielić pełniejszej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Marta Gryszkiewicz

Z opisu nie wynika jednoznacznie, co to może być. Musi Pani poczekać na wizytę lekarską.