Pęcherzyk na języku w 12 tygodniu ciąży

Czy małe zmiany np" bolaca krostka" pecherzyk na jezyku w 12 tyg ciazy jest czyms niepokojacym??

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nie ale lepiej aby lekarz zobaczył ta zmianę. Proszę udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić konieczność dalszego postępowania.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Prawdopodobnie jest to afta która jest zmianą miejscową i nie zagraża ciąży. Gdyby zmiany tego typu pojawiały się częściej, polecam kontakt z lekarzem.

z poważaniem
Michał Kurek