Pęcherzyk wielkości 3,4 mm w 7. tygodniu ciąży
Witam, mam pytanie dotyczące ciąży. Ostatni okres miałam 6 kwietnia, ginekolog potwierdził ciąże. Niby dziś zaczyna się 7 tydzien, w czwartek 20.05 byłam na USG pęcherzyka ciążowego nie było jeszcze widać, kazał mi przyjść 21.05 pęcherzyk się pojawił wielkości 3,4 mm . I tutaj mam pytanie, czy powinnoo już bić serduszko? Dodam, że w poprzedniej ciąży serce syna biło już w 5,5 tc. Mam zagrożoną ciąże, w 1/3 odklejona kosmówka dostaję leki duphaston na podczymanie, czy da się z tego wyjść?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Przy tak małym zarodku jeszce nie można uwidocznić czynności serca. Trudno mi się wypoiedzieć odnośnie szans na prawidłowy przebieg ciąży, ponieważ mam za mało danych.