Termin USG a odklejenie kosmówki

Dzień dobry.20.05 byłam na USG(6 kwietnia miałam ostatnią miesiączkę)lekarz ginekolog potwierdził ciąże, jednakże nie było widać pęcherzyka ciążowego21.05kazał mi przyjść ponownie pojawił się pęcherzyk wielkość 3,4 mm niestety z1/3 odklejoną kosmówką dostałam leki na podczymanie ciąży,proszę mi powiedzieć jakie są %realia donoszenia ciążyDodatkowo zastanawia mnie kiedy powinno ruszyć serduszko dziecku ?ostatnio byłam na badaniach w 6i3 tc i serduszko jeszcze nie biło, bardzo się denerwuję.

Serce bijące u płodu w badaniu USG powinno być już widoczne w 4-5 tygodniu ciąży. Jeśli jest to już 6 tydzień ciąży i widać odklejoną kosmówkę w tak wczesnej formie ciąży to niestety rokowania są złe.