Pęcherzyki zamiast jajników i brak miesiączki

córka ma 16 lat od 13 roku życia miała miesiączkę od 3 miesięcy nie ma jej była na usg u ginekologa i pani doktor stwierdziła że jajników prawie niema są tylko pęcherzyki co się stało i czy to jest jakaś poważna choroba

Aleksander Ropielewski

Mam za mało danych z badania USG i wiadomości klinicznych odnośnie Pani córki. Być może są to jajniki policystyczne, co może korelować z zaburzeniami miesiączkowania.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski