Pękająca skóra warg sromowych

Witam serdecznie, od kilku tyg mam problem z pekajaca skora warg sromowych, tak jak by ktos zyletka przecial mi skore, do tego pieczenie warg sromowych, wargi sromowe sa bardzo czerwone i opuchniete,lekarz kazal stosowac clotriazol ktory pomogl tylko na chwile, jaka moze byc rzyczyna i jak sobie poradzic w domu ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mają podłoże infekcyjne. W razie braku skuteczności dotychczasowego leczenia wskazana będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.