Powstający guzek na wardze sromowej

Witam. Moim problemem jest guzek na wiekszej wardze sromowej, a raczej przy samym jej koncu, powiedzmy na miejscu gdzie koncza sie majtki. Nie jest widoczny kiedy sie go nie dotyka, lecz moge go wyczuc palcami w srodku, wtedy jest to dosc duza kulka w srodku ktora jest bardzo twarda i nie boli przy naciskaniu. skora na guzku jest miekka i jakby cienka, guzek zaczyna sie okolo 0,5 cm pod skora... Nie wiem co to moze byc, mam to juz jakis czas i samo nie znika, ani zaden plyn sie nie wydobywa. P

Dlaczego do tej pory nie była Pani u ginekologa??? PROSZĘ SIĘ TAM UDAĆ!!! Przez internet ani Pani nie zbadam , ani nie wyleczę!!! zż