O czym mogą świadczyć zgrubienia w pachwinie i przy pochwie?

Witam Od 4 lat borykam sie z problemem kulki w roznych miejscach tj np w pachwinie przy pochwie ,zmienia miejsce znajduje sie pod skora ginekolog z ktorym konsultowalam ten guzek mowil ze to tylko chloniaczek i ze sam sie wchłonie jednak co chwile problem wraca,dodam ze jest to miekka kulka ktora moge chwycic palcami pod skora jednak jest bardzo bolesna .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.