Pęknięcie panewki stawu biodrowego

Witam mam pękniętą panewke stawu biodrowego oraz złamane trzy kosci miednicyz prawej strony kosc kulszowa i z lewej kulszowa i łonowa .jestem w holandii Lekarze zalecili lezenie przez trzy miesiace ? czy to wystarczy ? czy bede w pelni sprawna ? i jakie ruchy moge wykonywac czy mam lezec ciagle plackiem?

Witam,
jeżeli zdecydowali się na leczenie zachowawcze to wskazany jest u Pani reżim łóżkowy. Po kilku tygodniach sadza się pacjenta, po 10-12tyg zaczyna on chodzić.