Pęknięcie prezerwatywy a ryzyko zapłodnienia u 18-latki

Kochalam sie z chlopakiem i pekla nam prezerwatywa lecz moj chlopak i tak nie skonczyl w srodku obawialismy sie wydzieliny z ktorej tez sa plemniki i wiemy ze ona tez moze zaplodnic a tabletki awaryjnej boje sie wziac bo ma straszne skutki uboczne. Wyczytalam na internecie ze nadmiar witaminy C , niektore ziola i cynamon moga zapobiedz zaplodnieniu czy to prawda ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.