Pęknięcie prezerwatywy a suchość w pochwie i możliwość ciąży

Witam. Odbyłam stosunek z partnerem i pozniej zorientowaliśmy się, że prezerwatywa pękła. Jednak partner nie skończył we mnie, ale zawsze mogły jakieś plemniki być, ponieważ nie wiem, kiedy prezerwatywa pękła. Dzisiaj powinnam mieć jeszcze miesączkę, a nie mam jej od 3 dni. W zasadzie odczuwam troszkę taką suchość w pochwie, jest tam taki biały, lepki śluz, który wcale się nie rozciąga. Chciałabym dodać, że jestem teraz chora na zatoki i czy to i moj stres, a może to ciąża?

Witam,
nie moge wykluczyć ciąży, nie napisała Pani dnia cyklu w którym doszło do stosunku ryzykownego.
Proponuję wobec powyższego wykonac test ciążowy.
Stan zapalny w organizmie może wydłużyć cykl i opóźnić pojawienie się miesiączki
pozdrawiam