Pęknięcie prezerwatywy i zażycie Escapelle a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam. Mam pytanie. Miedzy mna partnerem doszlo do wspolzycia wczoraj. Podczas wspolzycia podczas wyjecia penisa z pochwy partner zauwazyl ze prezerwatywa pekla. Gora prezerwatywy pozostala we mnie. Oczywiście to wykazala juz wizyta u ginekologa ktora odbyla sie tego samego dnia. Wzielam tabletke po 4h po stosunku. Czy jest szansa na zajście w ciaze?. Powinnam za niedlugo dostac okres a mimo to i tak sie obawiam,ze 4 h za pozno zostala wzieta..tabletka jaką wzięłam to Escapelle..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ryzyko ciąży w tej sytuacji jest niezwykle niskie. Pozdrawiam