Pęknięcie prezerwatywy podczas pierwszego stosunku a ból podbrzusza

wczoraj kochałam się z moim chłopakiem.Za pierwszym razem używalismy prezerwatywy, i on doszedł we mnie. pare godzin później znowu to zrobiliśmy ale pękła nam prezerwatywa i może z minute uprawialiśmy seks bez niej. On nie doszedł ani nic. Moje pytanie czy mogę być w ciąży? Boję się ze na prezerwatywie jak pękła mogło coś być. Okres skończył mi się 5 dni temu, nie wiem czy to są dni płodne czy nie. powiem ze to był mój pierwszy raz i się boję, bo od paru godzin leże bo boli mnie całe podbrzusze

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany i stosunek w prezerwatywie nie dają 100% pewności co do skuteczności antykoncepcji. Dni ma Pani potencjalnie płodne dlatego nie można wykluczyć ciąży. Objawy nie mogą być jednak związane z ciążą bo na to jeszcze za wcześnie.