Pęknięcie w kąciku powiek u 25-latka

Witam Mam mały problem. Często siedzę przy komputerze, czasem wiele godzin i w kąciku powiek pojawiło się pękniecie.. przy obu oczach. Nie chodzi mi o kanalik łzowy, tylko o kącik oka po przeciwnej stronie kanaliku... Czy można coś w tej sprawie zrobić ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże zapalne czy alergiczne. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza okulisty.