Pęknięta prezerwatywa i prawdpododobieństwo ciąży u 23-latki

Witam okres mi się spozniał 3 miesiące poszłam do ginekologa i to nie była ciąża jednak Nie zostałam zdiagnozowan od 2 tygodnie temu doszło do wypadku tj zabezpieczenie zawiodło kondom pekl I teraz jestem w ciąży czy zagraża to dziecku skoro chroniony miałam w normie przed zajsciem- ?

Witam. Trudno odpowiedzieć na Pani pytanie bez przeprowadzenie bezpośredniego badania. Konieczna jest konsultacja z ginekologiem.