Pęknięta skóra na tylnej części pięty

Na tylnej czesci piety mojej prawej nogi powstalo pekniecie skury okolo 2cm dlugie i przy chodzeniu odczuwam bol , zaznaczam ze z pekniecia nie wyplywa krew i nie bylo spowodowane nadepnieciem na szklo. Czym moze to byc spowodowane i jak mozna to zlikwidowac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postepowanie.