Bóle w tylnej części głowy i stan pęknięciu podstawy czaszki

Bóle głowy w tylnej czesci głowy.wlatach młodosci gdy miałem 15 lat uległem wypadkowi ktorej nastepstwem ,było pekniecie podctawy czaszki z wgniecieniem odłamów do srodka.od tego czasu nic mnie nigdy nie bolało wypadek miał miejsce 38 lat temu.Bóle zaczeły pojawiac sie od niedawna,nadmieniam ze cisnienie tetnicze mam prawidłowe,jesli bedzie to tetniak na mózgu czy da sie go wyleczyc.Pozdrawiam i czakam na odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Po badaniu będzie można decydować o konieczności konsultacji neurologicznej lub także wykonaniu TK głowy,.