Czy mogę zrobić sobie operację wstawienia protezy czaszki?

Miałam kranotomie operacje mózgu z wycięciem czaszki, cisnienie było tak duze ze po operacji nie przyszyki mi kosci tykko zamiast wszyc ją w powłoki brzuszne to wyrzucili. po 3 misiącach jak skora zrastała z blizną dostałam padaczki i zrobiła mi sie zapalenie wsierdzia.Mineło 4 lata czy moge zrobic sobie operacje wstawienia protezy czaszki? dodam, ze grozi mi operacja zastawki lub wymiany,. Czy moge wczsniej zrobić wstawienie kosci protezy czaszki gdyz grozi mi urazem, bo mam prawy niedowład i ie przewracam, grozi mi ze sie uderze w to miejsce gdzie jest ubytek i nie chroni mi mózgu. Czy mozna wykonac te operecje jesli mam nedomykalnosc zastawki aortalnej. Boje sie ze uszkodze sobie mózg

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że jest możliwość wstawienia odpowiedniej protezy/płytki proszę zgłosić się do Poradni Neurochirurgicznej.