Pępowina o budowie w granicach normy, trójnaczyniowa

Wynik badania histopatologicznego po porodzie przedwczesnym w 35t5d Do badania nadesłano łozysko o wym.15*14 cm, z blonami plodowymi i 2 fragmentami pepowiny dl.34 i 15 cm. Histopatologicznie; 1.Pepowina o budowie w granicach normy, trojnaczyniowa. 2.Blony plodowe o obrazie w granicach normy.W doczesnej sciennej ropne nacieki zapalne. 3.Lozysko o kosmkach dobrze unaczynionych, wielkosci odpowiedniej do czasu trwania ciąży. Prosze o interpretacje moich wyników.

Jeśli nie jest Pani w stanie zinterpretować sama tych wyników - to proszę koniecznie udać się do położnika prowadzącego!!! zż