Petting a możliwość zapłodnienia dziewczyny

Witam. Mam pytanie dotyczące zajścia w ciążę. Otóż dziewczyna zaspokajała mnie oralnie i do wytrysku doszło na mój brzuch (nie było samego stosunku). po tym leżeliśmy kilkanaście minut, aż sperma na jej dłoni stwardniała, a moja na brzuchu też nieco. Po tym wytarłem się chusteczkami, ubrałem spodnie, dotykałem dłońmi innych rzeczy min koszulki, ale na koniec na chwilę wszedłem w dziewczynę prawą dłonią.(była czyszczona)wiem, że są nierealne szanse, ale czy na pewno?Czułbym się pewniej znając odp

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!
Rzeczywiście, w opisanej przez Pana sytuacji, szanse na zajście w ciążę są bardzo małe. Na powietrzu plemniki obumierają w przeciągu kilku minut. Jeśli chce mieć Pan całkowitą pewność, polecam wykonać test ciążowy lub oznaczenie beta-hCG z krwi. Aby test był wiarygodny, należy wykonać go min. 8-12 dni po zbliżeniu.
z poważaniem
lek. Michał Kurek