Petting bez zabezpieczenia a możliwość zapłodnienia

Witam .25.02.2015 chlopak włozył mi do pochwy penisa około 2 cm bez zabezpieczenia. Nie doszło do wytrysku w pochwie lecz 10 minut potem w mojej buzi. Wszedł 2 razy i trwało to około 10 sekund. Twierdzi że nie miał nic mokrego na penisie dle bardzo sie boje. Miałam ostatni dzień płodny. Miesiączke miałam planowaną na 9-10 a teraz jest 11.03 i rano dostałam miesiączke.. Ale boje sie że może być to krwawienie implantacyjne. Boli mnie brzuch po bokach jak co miesiąc i leci ciemno czerwona krew.

Lek. Katarzyna Szymczak

Prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie. Dla pewności po miesiaczce radzę wykonać test ciązowy.
Pozdrawiam