Petting z chłopakiem: czy mogłam zajść w ciążę?

Leżałam na chłopaku i oboje byliśmy w piżamie. Robiliśmy ruchy jak podczas seksu. Moje i jego spodenki były mokre. Czy przez to mogę zajść w ciązę?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Prawdopodobieństwo ciąży istnieje wtedy, gdy nasienie, bądź płyn preejakulacyjny zostanie wprowadzony do dróg rodnych kobiety.

Warto byś wiedziała, że w trakcie pettingu także może dojść do zapłodnienia, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione na rękach a kobieta jest w trakcie dni płodnych. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH.

www. abcciaza. pl / objawy-ciazy

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl