Pieczenie i kłucia w okolicy żołądka, szczególnie w sytuacjach stresujących

Lat23.Mój problem z żołądkiem trwa pół roku,zaczeło się od pieczenia i kłucia w okolicy żołądka,szczególnie w sytuacjach stresujących.Gastroskopia wykazała:dużo kwasu żołądkowego,zaczerwieniona błona śluzowa żołądka,helicobakter ujemny-brałam wtedy tabletki helides,jednak nie pomogły,teraz doszło straszne pieczenie w klatce piersiowej i gardle,podobne coś do zgagi.Od tygodnia doszła wodnista biegunka,leki na biegunke nie pomagają,proszę o pomoc co mi może dolegać jakie badania wykonać:(
Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.