Pieczenie i parcie na pęcherz po stosunkach bez prezerwatywy

Witam Po stosunkach bez prezerwatywy z moim stałym partnerem po ok. 2 dniach odczuwam pieczenie. Dodatkowym objawem jest parcie na pecherz, ustaje to po jakimś czasie (przeważnie paru godzinach). Dodam że niedawno przeszłam leczenie wypłukania piasku z nerek, sadziłam ze objawy które mam mogą być spowodowane piaskiem lecz wydaje się to mało prawdopodobne.

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani!
Ból podczas oddawania moczu, pieczenie i parcie na pęcherz oraz uczucie niepełnej mikcji charakteryzują zakażenie układu moczowego. Do infekcji predysponuje kamica nerkowa.
Proszę pić duże ilości wody (do 2 litrów dziennie) i ewentualnie włączyć suplementację witaminy C 3 razy dziennie po 2 tabletki. Jeśli objawy nie ustąpią po 2-3 dniach, należy skonsultować się z lekarzem POZ lub ginekologiem.