Pieczenie i swędzenie okolic intymnych a ryzyko ciąży

Witam. Ostatnie zblizenie petting byl 4 dni temu. była taka sytuacja, że ubrałam majtki w niedzielę i dopiero we wtorek zmieniłam. z racji podrozy. dzis(sroda)odczuwam pieczenie,swedzenie. czy to ciążą czy raczej grzybia? Pierwszy raz takie coś mam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy, tj. pieczenie oraz świąd to najpewniej wynik infekcji, jako skutek niedostatecznej dbałości o higienę. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który potwierdzi diagnozę oraz wdroży właściwe leczenie.