Nieprzyjemne swędzenie i pieczenie okolic intymnych

Witam 2 miesiąc pod rząd mam nieprzyjemne swedzenie- pieczenie okolic inntymnych (dokładnie u wejscia do pochwy i cewki moczowej) Miałam wykonane badanie czystosci pochwy ktore wykazalo ze wszytsko jest ok zadnych grzybow ani innych niepożądanych bakterii jednak bardzo duża ilosc pałeczek kwasu mlekowego.Co to moze byc i jak to leczyc to nie grzybica 100% chociaż obiawy podobne.

Dolegliwości mogą pochodzić z powodu np stosowania nieprawidłowej higieny, bielizny, sexu itp. A czasem, bardzo rzadko, nadmiarem pałeczek kwasu mlekowego (vaginitis cytolitica).